1 dethon Oostburg 2 dethon Hulst 3 Dethon Terneuzen 4 Dethon VOC

Management

 

 

 Dethon Diensten

Bedrijfsmanager Diensten (Bezorgdienst/ Cleaning):

A. (Anniek) van Meir - Dieleman
a.van.meir@dethon.nl

 

Dethon Groen

Bedrijfsmanager Groen:

 

J. D. (Jeroen) van der Zee
j.van.der.zee@dethon.nl

Dethon Oostburg en Hulst

 

Bedrijfsmanager Dethon Customized:

 

C. (Clen) de Kraker

c.de.kraker@dethon.nl

 

 

Dethon Terneuzen

Bedrijfsmanager Dethon Industrie Terneuzen,

tevens projectleider Voorlichtings- en Opleidingscentrum Glastuinbouw:

 

Ing. G. (Gijs) van den Berg

g.vandenberg@dethon.nl

 

Dethon Controller

Controller:

 

A.J. (Ad) Rinkhoud

a.rinkhoud@dethon.nl

 

Hoofd Personeel, Organisatie & integratie

Hoofd Personeel, Organisatie & integratie:

 

J. (Johan) Bouterse

j.bouterse@dethon.nl

Algemeen directeur


Algemeen Directeur:

 

E.T.C. (Edwin) van den Berghen

e.van.den.berghen@dethon.nl